EN DE

Wyroby dla gospodarstwa domowego

Wyroby dla gospodarstwa domowego

Produkujemy worki na odpady z folii HDPE, LDPE i MDPE dla wielu czołowych marek z branży artykułów gospodarstwa domowego. Możemy zacząć je wytwarzać także i dla twojej firmy.

ZOBACZ PRODUKTY

Wyroby dla przemysłu

Wyroby dla przemysłu

Pod kątem przemysłu produkujemy worki na roli, a także folie i rękawy foliowe (HDPE, LDPE, MDPE). Naszą ofertę wyróżnia szeroka gama możliwych sposobów konfekcjonowania.

ZOBACZ PRODUKTY

O nas

Jesteśmy jednym z największych producentów worków z folii polietylenowej w Europie Środkowo-Wschodniej. W branży działamy już od 30 lat, a od pięciu wchodzimy w skład Grupy Sarantis, obecnej na polskim rynku za pośrednictwem takich marek jak Jan Niezbędny, czy Grosik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze worki i folie eksportujemy do 21 krajów w całej Europie

Nasze worki i folie eksportujemy
do 21 krajów w Europie i Afryce

Jak przebiega produkcja?

Obejrzyj film i dowiedz się w szczególe, jak przebiegają poszczególne etapy produkcji worków foliowych w naszych zakładach.

Fakty i liczby

Fundament rozmachu naszej działalności produkcyjnej stanowią trzy kluczowe czynniki: odzysk surowców, wydajność procesów produkcyjnych i kapitał ludzki.

0

ton

Recykling

Dziennie przetwarzamy do postaci granulatu ponad 50 ton surowców wtórnych, dzięki czemu nasza produkcja jest praktycznie w całości bezodpadowa.

0

szt. dziennie

Wydajność

Moce produkcyjne zapewniają nam potencjał wytwarzania ponad 2 mln worków foliowych każdego dnia.

0

osób

Zasoby ludzkie

Żaden dział naszej firmy nie obyłby się bez profesjonalnej kadry. Łącznie zatrudniamy ponad 300 osób.

Aktualności

Zapoznaj się z aktualnościami z życia naszej firmy. Dowiedz się w jaki sposób Polipak angażuje się w działania na rzecz rozwoju regionu i ochrony środowiska.

Wizyta w nowej siedzibie Polipak

Wizyta w nowej siedzibie Polipak

Przedstawiciele spółek należących do Grupy Sarantis z pierwszą, historyczną wizytą w nowej siedzibie Polipak. Tego dnia, to właśnie w Naszej firmie biło serce Grupy...

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca handlowa z firmą Gel Sac

Współpraca handlowa z firmą Gel Sac

W 2022 roku rozpoczynamy współpracę handlową z firmą Gel Sac, która będzie naszym wyłącznym partnerem na rynku włoskim w zakresie nowych wyrobów, które będziemy...

CZYTAJ WIĘCEJ

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Technologia w zgodzie ze środowiskiem

Świadomość ekologiczna jest bardzo istotnym elementem naszej pracy. W trosce o środowisko wdrażamy zaawansowane technologie odzysku oraz efektywnego wykorzystania surowców.

WIĘCEJ O EKOLOGII

Dołącz do nas!

Nieustannie się rozwijamy, poszerzając przy tym kadrę pracowników. Sprawdź nasze oferty pracy i przekonaj się sam, co mamy do zaoferowania.

OFERTY PRACY

Dołącz do nas

Kontakt

 
 

Sekretariat

ul. Fabryczna 7
63-000 Środa Wielkopolska
T: +48 512 33 44 33
M: office@polipak.com.pl