Potrójna siła folii TriplePak

TriplePak to innowacyjna, trójwarstwowa folia, która wznosi jakość worków na odpady na nowy, nieosiągalny dotychczas poziom. Kompromisy odstawiamy do lamusa, gdyż nasza opatentowana folia jest jednocześnie niezwykle wytrzymała, funkcjonalna i ekologiczna zarazem. Ale to tylko część jej zalet.

Założenia technologii

Projekt: Opracowanie i wdrożenie wysokowydajnej zautomatyzowanej i zrobotyzowanej technologii wytwarzania moletowanych ekologicznych worków na śmieci z trójwarstwowej folii wytłaczanej za pomocą rozdmuchu swobodnego.

TriplePak w zgodzie ze
środowiskiem

Troska o środowisko to dla nas nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również technologiczne wyzwanie. Nowatorska, trójwarstwowa folia TriplePak stanowi kombinację cech, będących odpowiedzią, zarówno na potrzeby środowiska, jak i konsumenta.

Funkcjonalność

TriplePak to siła trzech warstw, przekładająca się na unikalną funkcjonalność worków. W jednym produkcie można bowiem połączyć cechy różnych wyrobów. Worki oparte o folię TriplePak są więc nie tylko trwałe, ale także pachnące, estetyczne i tanie w produkcji.

Ekologia

Każdego dnia przetwarzamy ponad 50 ton surowców wtórnych. Regranulat wykorzystujemy także do produkcji trójwarstwowej folii TriplePak, w której stanowi on nośną, środkową jej część.

Wytrzymałość

Wykorzystanie regranulatu w połączeniu z obróbką przez moletowanie sprawia, że TriplePak wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością na rozciąganie, zrywanie, jak i przebijanie. Wyższa trwałość to także niższe zużycie produktu przez konsumenta docelowego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: 1.1.1. Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa „Szybka Ścieżka”

Wartość projektu: 90 225 418,75 PLN
Wkład z Funduszy Europejskich: 42 127 098,75 PLN